1 Temmuz 2015 Çarşamba

Narecza.com İle Fillerina

Merhaba Sevgili Takipçilerim,
Uzun zaman sonra bloga yeniden dönüyorum.Hayatımla ilgili çok güzel haberlerim var size ama bu başka bir postun konusu olacak.
Bugün size Narecza 'dan bahsedeceğim.Artık kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerine bir çok siteden ulaşabiliyoruz.Kimilerinden memnun kalıyoruz, kimileri bizi hüsrana uğratıyor.
İşte hüsrana uğramadan,binlerce ürün arasından kafanız rahat bir şekilde evinizden alışveriş yapmak isterseniz Narecza sitesi tam size göre.

Fillerina bu sitede yer alan kırışıkları azaltıcı ve yüze dolgunluk verici ürünlerin  bulunduğu bir marka.Ürünleri evde kendiniz uygulayabiliyorsunuz.Etkisini ise 14 gün sonra gösteriyor.
Fillerina Gündüz Kremi ilk tanıtacağım ürün. Bu ürün kırışıklık, sarkma, ince çizgiler gibi yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş.Fiyatı 161 tl. Fillerina Gece Kremi  ise gece kendine yenileyen cildimize çok iyi gelen ve gündüz kremini tamamlayan bir ürün. Fiyatı 207 tl. Fillerina göz ve Dudak Kremi yüzümüzdeki en hassas bölgeleri korumayı hedef alıyor.Hiyalüronik asitten oluşan karışım dokuların dolmasını sağlıyor.İfade ve yaş kırışıklarını düzeltmeyi vaad ediyor.
Narecza sitesinden taksitle alışveriş mümkün.99 tl üzeri kargo ücretsiz.
Sevgiler...
1 yorum:

  1. hemşehriyiz sanırım bloğunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım bende sizi bekliyorum sevgiler :)

    YanıtlaSil