10 Nisan 2014 Perşembe

Nuxe Baume Prodigieux Levres (Naturel Cristal)

Merhaba Sevgili Takipçilerim, 
Nasılsınız?
Ürün yorumlarımla karşınızdayım.
Bugün  size Nuxe Baume Prodigieux Levres'i yorumlayacağım.


Ürünle uzun zamandır beraberiz. Konyada bir eczaneden satın almıştım. 
 Nuxe genel olarak sevdiğim bir marka. Hatta oldukça fazla ürününü kullandım. Gelecek günlerde diğer ürünleri de yorumlamayı düşünüyorum.

Ürünümüze gelecek olursak, markanın sitesinde ürünün faydaları şöyle anlatılmış:

Ürünün faydaları: Mango yağı, Ayçiçeği, Shea Butter ve Badem Yağı besleyici doğal özlerinin zengin karışımı ile dudaklarınız derinlemesine beslenir, esneklik ve yumuşaklığını yeniden kazanır. SPF 15 Güneş Filtreleri ve E Vitamini İkilisi ile dudaklarınızı Güneşten ve sert hava şartlarının zararlarından korur. Kurutulmuş Buğday Proteinleri ince çizgileri doldurup dolgunlaştırırken parıltılı tanecikler dudaklarınıza hafif bir renk verir. Kullanımı ile çekici ve enfes dudaklar, zarif bir renk ve doğal parlaklık kazanır. Ürünün içeriği oldukça güzel. Temiz içerik olması benim için bir artı. Bir de E vitamini olunca tadından yenmiyor. 


Böyle bir süngeri var ve uygulaması oldukça çok kolay.
Yine görünüşü de çok şık. 7 ml lik ambalajda satılıyor. Oldukça bereketli bir ürün.


Uygulaması da böyle. İçinde hafif ışıltılar var; ama pırıl pırıl da değil. Rengi nude.

Buraya kadar olan kısım ürünün artıları.Oldukça fazla sayıda.
Yalnız kazın ayağı öyle değil.
Çünkü bu ürün balsam- gloss  arası bir ürün.  Hatta glossa daha yakın. Dudaklara bakım konusunda çok başarılı değil.

İçeriği de böyle.
Ricinus Communis (Castor*) Seed Oil, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Dıısostearyl Malate, Methyl Hydrogenated Rosinate, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyethylene Oleic/Noleic/Linolenic Polyglycerides, Mica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butylene Glycol, Limonene, Linalool.

Ürün 7ml lik ambalajında 49 TL, tekrar alır mıyım?, Hayır.  Bu fiyata Gider Blistex alırım.Kozmela'da şu anda indirimde, 36 küsura düşmüş. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder